درباره درصد

وب سایت درصد جهت راحتی دسترسی کاربران به تخفیف تمامی کالاهای فروشگاه های مختلف راه اندازی شده است که تخفیف هر فروشگاه را به صورت مجزا مشخص میکند.
در درصد فروشگاه‌‌های معتبری که دارای نماد اعتماد الکترونیک هستند را میتوانید مشاهده کنید و در کمترین زمان کالاهای تخفیف‌دار مورد نظر خود را خریداری کنید.

امکانات سایت درصد

امکان انتخاب از فروشگاه مورد نظر:

محصولات تخفیف‌دار فروشگاه‌ها به صورت مجزا قرار داده شده اند و این امکان برای شما وجود دارد که با انتخاب نام فروشگاه مد نظر، کالاهایی که شامل تخفیف شده اند را مشاهده و در صورت تمایل اقدام به خرید آنها کنید.

دسته بندی محصولات:

دسته بندیهای مختلفی از کالاهای گوناگون در سایت وجود دارد که شما با مراجعه به دسته بندی مورد نظر خود مانند موبایل، پوشاک و غیره میتوانید تمامی محصولها از فروشگاه‌های مختلف را مشاهده کنید.

امکان جستجو:

در درصد به سادگی میتوانید با جستجو، محصول تخفیف دار مد نظر خود را بیاید. جستجو بر اساس نام در دسته بندی مربوط به هر کالا به راحتی امکان پذیر است.

توضیح محصول:

توضیح و تمامی ویژگیها به صورت کامل و واضح بیان شده است و همچنین درصد تخفیف نیز مشخص شده است. تمامی محصولها شامل عکس از جهات مختلف میشوند که این امکان را برای شما فراهم میکنند که از زوایای مختلف کالای مد نظر خود را مشاهده کنید.

خرید از ازرانترین فروشگاه:

این سایت با قرار دادن امکانی در صفحه محصولات خود، این امکان را برای شما فراهم کرده است که هنگام مشاهده محصول مورد نظر، بتوانید از ازران‍ترین فروشگاه با بیشترین میزان تخفیف، کالای خود را خریداری کنید.

بخش پربازدیدترین کالاها:

در درصد برای تمامی دسته بندی‌ها، میتوانید بخش مربوط به پربازدیدترینها را مشاهده کنید. با این ویژگی شما براحتی میتوانید بهترین و پر طرفدارترین محصول شامل تخفیف را در دسته بندی مورد نظر خود بیابید.

بخش نظرات کاربران:

در هر صفحه از محصول، نظرات کاربران قابل مشاهده است که با خواندن نظرات مثبت و منفی میتوانید تصمیم گیری به خرید و یا عدم خرید را راحت‌تر انجام دهید.

بخش محصولات مرتبط:

در انتهای هر کالا در سایت درصد، چندین مورد مشابه نیز به شما پیشنهاد داده میشود که شما را در انتخاب بهترین محصول یاری میکند.

امکان اطلاع رسانی به کاربر:

در درصد این امکان وجود دارد که شما نام کالای مد نظر خود را به ثبت برسانید تا در زمانی که برای این کالا تخفیفی توسط فروشگاهی اعمال شد، از طریق نوتیفیکیشن، ایمیل و یا پیامک به شما اطلاع رسانی شود.