ثبت فروشگاه در درصد

فروشگاه‌هایی که دارای نماد اعتماد الکترونیک هستند، میتوانند اقدام به ثبت فروشگاه خود در درصد کنند. هیچ تفاوتی ندارد که فروشگاه شما بزرگ است و یا کوچک، اگر دارای کالاهای با کیفیت با قیمت مناسب هستید و خدمات خوبی را برای مشتریان خود در نظر گرفته اید، میتوانید فروشگاه خود را در درصد به ثبت برسانید.

مزیت ثبت فروشگاه در درصد

به ثبت رساندن فروشگاه در درصد مزایای زیادی را برای صاحبان فروشگاه به همراه دارد زیرا بسیاری از کاربران تمایل دارند که از تخفیف تمامی کالاها به زودی و به صورت یک جا مطلع شوند.
همچنین مشتریان علاوه بر تمایل به خرید محصولی با تخفیف مناسب، قصد خرید از فروشگاهی معتبر را دارند که درصد بهترین گزینه است زیرا مجموعه ای از فروشگاه‌های معتبر را به صورت یک جا جمع آوری کرده است و کاربر با خیالی آسوده میتواند خرید خود را با بهترین قیمت انجام دهد.
بنابراین کیفیت ورودیهای کاربرانی که از درصد خریداری میکنند بسیار زیاد است و این موضوع بر بالا بردن فروش شما تاثیر بسیار چشمگیری خواهد گذاشت.

مراحل اضافه کردن فروشگاه به درصد

ای ثبت فروشگاه خود که دارای ای نماد است، می بایست از طریق ایمیل[email protected]اقدام به انجام این کار کنید.
فروشگاه شما باید توسط کارشناسان ما مورد بررسی قرار گیرد که در صورت مورد تایید بودن از طریق پیامک و یا ایمیل به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

همکاری بین درصد و فروشگاه‌ها

در حال حاضر بین درصد و فروشگاه دیجیکالا همکاری شکل گرفته است که هدف اصلی جلب رضایت مشتریان است.
این همکاری بدین صورت است که اگر کاربران کالاهای تخفیف‌دار دیجیکالا را از داخل سایت درصد خریداری کنند، مبلغی از خرید به حساب آنها بازگردانده میشود و در صورت تمایل میتوانند درخواست واریز این مبلغ را به حساب شخصی خود داشته باشند.
صاحبان تمامی فروشگاه‌های معتبر میتوانند در صورت تمایل به انجام این کار با ایمیل[email protected]با درصد در تماس باشند. درصد آمادگی همکاری با تمامی فروشگاه‌های دارای ای نماد معتبر را دارد.

ثبت نام فروشگاه