darsad-logo

امروزه خرید پاور بانک به یکی از اقدامات ضروری در زندگی همه افراد تبدیل شده است و خرید ارزان پاوربانک یکی از دغدغه‌های آن‌هاست. زمانی که برق شهری قطع شود یا نتوانید به برق دسترسی پیدا کنید، با خرید پاور بانک که به آن شارژر همراه نیز گفته می‌شود، به‌آسانی می‌توانید گوشی خود را شارژ کنید. بسیاری از افراد برای خرید پاور بانک وایرلس یا معمولی برای سفرهای شهری و بین‌شهری خود، علاوه بر مقایسه قیمت پاوربانک، ظرفیت و سایر ویژگی‌های آن را نیز بررسی می‌کنند.

اگر باتری محدود موبایل تمام شود و دیگر نتوانید از آن استفاده کنید ممکن است در برخی موارد با مشکلاتی روبرو شوید. اهمیت این موضوع زمانی که شما شغل مهمی داشته باشید و گوشی هوشمند شما نقش مهمی ‌در تجارت شما داشته باشد، افزایش می‌یابد. با خرید پاور بانک در چنین مواقعی با مشکلی روبرو نخواهید شد. علاوه بر گوشی همراه، می‌توانید سایر وسایل دیجیتالی خود مانند دوربین، تبلت و ... را با پاوربانک شارژ کنید. اگر خرید ارزان پاوربانک دغدغه شماست، سایت درصد امکان مقایسه قیمت پاوربانک و پیدا کردن ارزان‌ترین قیمت را فراهم کرده است.

انواع پاوربانک

مقایسه قیمت پاوربانک ها و ظرفیت‌های مختلف آن و انتخاب یکی از بین آن‌ها، کار ساده‌ای نیست. ابتدا به سوالاتی پاسخ دهید. آیا می‌خواهید یک پاوربانک ارزان قیمت خریداری کنید یا برای شما کیفیت مهم‌تر از قیمت است؟ آیا برای انجام کارهای خود مجبور هستید سفر کنید؟ یا در شهری به بزرگی تهران زندگی می‌کنید و محل کار و خانه شما هر کدام در یکی از گوشه‌های شهر است؟ آیا اندازه و وزن پاوربانک برای شما مهم است؟ آیا خرید ارزان پاوربانک هدف شماست؟

مهم‌ترین نکته‌ای که باید به آن توجه کنید، ظرفیت شارژر همراه است. برای آن که بدانید چه ظرفیتی برای گوشی همراه شما مناسب است، ظرفیت باتری گوشی هوشمند خود را با ظرفیت پاوربانک مقایسه کنید. برای مثال، اگر می‌خواهید تنها پنجاه درصد از گوشی خود را شارژ کنید، یک پاوربانک با ظرفیتی کم مناسب شما خواهد بود. اگر به پنجاه درصد راضی نیستید و به جز گوشی باید وسایل دیگری را نیز شارژ کنید، بهتر است به خرید پاور بانک با ظرفیت بیشتری فکر کنید. هر چه پاوربانک ظرفیت بالایی داشته باشد، وزن سنگین‌تر و اندازه بزرگتری خواهد داشت.

مقایسه قیمت پاوربانک و خرید ارزان پاوربانک

ظرفیت و برند از مهم‌ترین فاکتورهایی هستند که بر قیمت پاوربانک تأثیر می‌گذارند. اگر شارژ پاوربانک با خورشید و باتری ماشین نیز امکان‌پذیر باشد، قیمت آن بیشتر خواهد بود. شارژ وایرلس موبایل نیز نوع جدیدی از شارژر همراه است که با خرید آن می‌توانید گوشی همراه و دستگاه دیجیتالی خود را بدون هیچ سیمی شارژ کنید.

اگر قصد خرید پاور بانک وایرلس و معمولی را دارید، سایت درصد امکان مشاهده قیمت‌ها و برندهای متنوع فروشگاه‌ها را در اختیار شما عزیزان قرار داده است. شما می‌توانید به‌آسانی اقدام به مقایسه قیمت پاوربانک ها کنید و با خرید یک پاور بانک مناسب، زندگی راحت‌تری داشته باشید. در سایت درصد می‌توانید بهترین قیمت پاور بانک شیائومی،‌ پاور بانک سامسونگ، پاور بانک انکر، پاور بانک انرجایزر و برندهای دیگر مثل ADATA و ریمکس را مشاهده کرده و خرید ارزان پاوربانک را تجربه کنید.