قوانین و مقررات درصد

لطفا پیش از آن که اقدام به ایجاد حساب کاربری در سایت درصد کنید، این صفحه که بیانگر کامل قوانین و مقررات است را به دقت مطالعه کنید.
سایت درصد جهت نشان دادن انواع تخفیف کالاها پیاده سازی شده است که در نتیجه به کاربران کمک میکند که بتوانند به سادگی، محصولی را از یک فروشگاه معتبر خریداری کنند که بیشترین تخفیف را دارد.

شرایط عمومی استفاده از درصد

برای بازدید از وب سایت درصد، نیازی به ایجاد حساب کاربری ندارید اما در صورتی که قصد دارید از سایر امکانات سایت بهره مند شوید، می بایست در سایت ثبت نام کنید.
فروشگاه‌هایی که قصد دارند، محصولات تخفیف‌دار آنها در سایت درصد به نمایش در آیند، میتوانند اطلاعات فروشگاه خود را از طریق ایمیل [email protected]برای ما ارسال نمایند.

شرایط پذیرش ثبت فروشگاه در درصد

صلاحیت فروشگاه، از سمت درصد مورد بررسی قرار میگیرد و در صورت مورد تایید بودن از طریق اس ام اس و یا ایمیل به اطلاع شما میرسد.
درصد تنها فروشگاه هایی را تایید صلاحیت میکند که دارای ای نماد معتبر باشند. همچنین توجه داشته باشید که پس از پذیرش، فروشگاه مربوطه تنها موظف است که کالاهایی را برای فروش بگذارد که حق فروش برای آن مجاز بوده و خلاف قوانین گزارش نشده است. در غیر این صورت فروشگاه سریعا رد صلاحیت خواهد شد.
محصولاتی که فروش آنها در درصد ممنوع است:

  • مشروبات الکلی
  • سیگار
  • تنباکو
  • هر نوع دیگر از محصولات که با قوانین فروش و قوانین کشور مغایر است

قوانین خرید کالاها در درصد

تمامی خریدهایی که کاربران انجام میدهند در داخل سایت فروشگاه انجام میشود، بنابراین درصد در فرایند خرید کاربران از فروشگاه ها هیچ مسئولیتی ندارد و همچنین در صورت اشتباه بودن اطلاعات کالاها مسئولیتی را بر عهده نمیگیرد. فروشگاه‌هایی که خدماتی مانند گارانتی و یا پست رایگان دارند، مسئولیت متعهد بودن به آنها بر عهده خود فروشگاه است.
لازم به ذکر است که تمامی قوانین بالا علاوه بر سایت، در داخل اپلیکیشن درصد نیز اجرا میشوند.